E-Learning

Online e-learning platform

66

Direct Language Hub to nowoczesna platforma e-learningowa do nauki języków obcych w oparciu o elementy metody bezpośredniej. Dzięki niej poznasz różne akcenty – nauczysz się rozumieć ludzi z różnych stron świata. Tego nie znajdziesz w jakimkolwiek innym programie e-learningowym. W programie masz do dyspozycji aż 28 różnych typów zadań, dzięki którym ćwiczysz różne umiejętności – ta różnorodność wspomaga motywację i zapobiega nudzie. Poprzez pytania i odpowiedzi, charakterystyczne dla metody bezpośredniej, odzwierciedlamy naturalny sposób komunikowania się.

Pierwsze kroki w programie

22

Po wejściu na stronę www.dlhub.eu warto najpierw obejrzeć (1) dwa krótkie video (2 i 3 minuty), dzięki którym można zapoznać się z najważniejszymi cechami platformy DLH, a także dowiedzieć się szczegółowo, jak rozpocząć korzystanie z platformy. Następnie zapraszamy do rejestracji (2), po której otrzymasz link aktywacyjny na podany adres e-mail, a potem do pierwszego logowania (3).

English designed with Direct Method

Słuchacze korzystający z podręcznika „English designed with Direct Method” w szkole językowej otrzymują kupon rabatowy umożliwiający bezpłatne korzystanie z kursu o tej samej nazwie na platformie Direct Language Hub. Każdy kupon może być wykorzystany tylko przez jednego użytkownika. Kurs zawiera ponad tysiąc zadań, które świetnie uzupełniają naukę na lekcjach w szkole językowej – dzięki nim można lepiej zrozumieć i utrwalić materiał z podręcznika.

Jak zacząć korzystać z kursu?

33

Wystarczy zalogować się, a następnie wejść do menu KURSY (4) i kliknąć ikonkę „Zapłać” obok kursu „English designed with Direct Method” (5).

44

Następnie wpisujemy kod rabatowy otrzymany od szkoły (6), aby korzystać z kursu zupełnie bezpłatnie.

55

Teraz wystarczy wejść do zakładki KURSY (7) i kliknąć ikonkę START (8)

Już dziś odbierz swój kupon rabatowy i zacznij korzystać z bezpłatnego kursu online na platformie Direct Language Hub!