Lektorzy

Pracownicy Szkoły Językowej ARA to zespół zgranych ludzi o odpowiednich kwalifikacjach oraz cechach osobowości, którzy swoim profesjonalnym podejściem oraz uśmiechem na twarzy, codziennie udowadniają, że nauka języków obcych nie musi być jedynie przykrym obowiązkiem, lecz również może być i okazją do rozwinięcia nowej pasji!

 

Patrycja Michalik 

patrycja-michalikW Szkole Językowej ARA uczę języka angielskiego, dokładnie od września 2013 r. Do tej pory zdobyłam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Oprócz kursów z języka ogólnego, prowadziłam również kursy specjalistyczne z różnych dziedzin. Bardzo lubię swoją pracę, gdyż jest to okazja, żeby nie tylko przekazać swoją wiedzę, ale również poznać ciekawych ludzi. 

Małgorzata Januszkiewicz
malgorzata-januszkiewiczJęzyk angielski fascynował mnie od zawsze.  Swoją przygodę z tym językiem rozpoczęłam w 1990 roku, kiedy otrzymałam stypendium naukowe w międzynarodowej szkole St. Clare’s w Oxfordzie. Z angielskim związałam również swoje życie zawodowe  – jako tłumacz, pracownik zagranicznej firmy, nauczyciel. Przyjazna atmosfera na lekcjach oraz nauka poprzez zabawy, skojarzenia i scenki sytuacyjne daje uczniom szansę na sprawne posługiwanie się językiem w praktyce. 

Paweł Pawłowski

Jestem lektorem języka angielskiego na Uniwersytecie Szczecińskim z wykształceniem i doświadczeniem polsko-australijskim. Realizowanie metody bezpośredniej w szkole ARA to cenne i nagradzajace wyzwanie dla mnie i dla kursantów. Constant oral practice works and makes spoken English perfect!

Natalia Nowak 
natalia-nowakMiłością do języka angielskiego zaraził mnie tata, a ponieważ jest to miłość bardzo zaraźliwa, chciałabym rozpętać prawdziwą epidemię:)  Moja przygoda z nauczaniem rozpoczynała się w przedszkolach, jednak szybko się okazało, że nauczanie dorosłych jest równie przyjemne. W szkole językowej ARA uczę języka angielskiego i polskiego. Jestem uśmiechniętą, cierpliwą osobą, nie lubię schematycznych rozwiązań, dlatego każdego ucznia traktuję indywidualnie. 

Oliwia Pigła

Językiem angielskim interesowałam się od najmłodszych lat, dlatego wybrałam studiowanie filologii angielskiej na Uniwersytecie Szczecińskim.  Prowadzę zajęcia grupowe oraz indywidualne na każdym poziomie zaawansowania. Praca w szkole językowej oferuje możliwość rozwoju i satysfakcję z tego, że mogę dzielić się swoją wiedzą z innymi. 

 

Michalina Łochocka

Lochocka_MichalinaOd dziecka nauka języka angielskiego sprawiała mi ogromną radość i przyjemność, dlatego postanowiłam spełniać się w tym kierunku studiując filologię angielską na Uniwersytecie Szczecińskim. Praca  pozwala mi spełniać swoje marzenia związane z nauczaniem oraz daje mi dużo satysfakcji i pobudza do działania. Na zajęciach każdego ucznia traktuję indywidualnie dostosowując materiały do jego możliwości.

Jonatan Komisarz

Język niemiecki towarzyszy mi od najmłodszych lat, kiedy jako dziecko uczyłem się go od mojej Mamy. Z czasem nauka języków przerodziła się pasję, którą chciałbym zarażać innych ludzi. Odkąd poznałem metodę bezpośrednią jestem jej fanem, uważam ją za naprawdę świetną, a przede wszystkim skuteczną opcję uczenia się języka. Moim celem jest pokazywanie, że język niemiecki to nie tylko nauka słówek czy gramatyki, ale przede wszystkim dobra zabawa i otwartość na nowe wyzwania, bez żadnych barier.

Hanna Komisarz

Przez to, że jestem w połowie Niemką język niemiecki towarzyszy mi od zawsze. Ogromną przyjemność sprawia mi praca z dziećmi, ponieważ szybko widać efekty ich pracy. Przez zabawę, piosenki i prace plastyczne dzieci szybko poznają język. Na lekcji rozmawiamy tylko po niemiecku przez co dzieci otwierają się i nie mają problemu rozmawiać w innym języku.