Uczniowie o nas

Zdecydowanie polecam kurs językowy dla dzieci, dziecko chętnie chodzi na zajęcia i w nich uczestniczy. Pani Małgosia jest bardzo miłą i ciepłą osobą i ma podejście do dzieci.

uczestnik kursu WOW, czerwiec 2016

Szkoła warta polecenia, profesjonalni i przyjaźni.

uczestnik kursu Book 2, czerwiec 2016

Kurs językowy w Szkole Językowej ARA jest dobrym sposobem na przełamanie bariery w mówieniu. Szkoła posiada dobrze przygotowanych i przesympatycznych lektorów. Polecam!

uczestnik kursu Buch 2, czerwiec 2016

Atmosfera w Szkole Językowej „ARA” jest bardzo sympatyczna. Bardzo podoba mi się wyposażenie w kawę i herbatę. Szybko wchodzą mi tutaj słówka, mam większe umiejętności do rozmowy w obcym języku.

uczestnik kursu Book 3, czerwiec 2016

Super, miło, profesjonalnie.

uczestnik kursu Book 3, czerwiec 2016

Miła atmosfera, małe grupy.

uczestnik kursu Book 1, czerwiec 2016

Chodzę do szkoły ARA od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona z zajęć. Są tu ludzie bardzo kompetentni, z dużą wiedzą. Uczy mnie Pani Patrycja, która jest bardzo miła, potrafi słuchać i przekazywać dużo wiedzy. Nigdy nie odmówi, kiedy o coś pytam, albo proszę. Nauka języka angielskiego jest czystą przyjemnością i miłym spędzeniem czasu.Myślę, że jeszcze długo będę chodziła na kurs języka angielskiego do ARY. Jeden mój syn też tu chodzi, może uda mi się jeszcze namówić męża. Pozdrawiam i bardzo polecam ARĘ.

Blanka, czerwiec 2015r.

Szkoła Językowa ARA jest inna, gdyż uczymy się tu metodą direct, czyli bezpośrednią. Zajęcia nie są nudne, gdyż możemy wypowiadać się na różne ciekawe, czasem trudne tematy. Ogólnie polecam innym tę szkołę.

Patrycja, czerwiec 2014r

Szkoła Językowa ARA jest bardzo dobrą szkołą. Prowadzone przez nauczycieli lekcje, to nie tylko nauka, ale i przyjemność. Bardzo podoba mi się ta metoda, że oprócz poznawania nowych słówek, czasów i poprawnej wymowy są normalne rozmowy w języku angielskim. Również znajdzie się chwila czasu na gry i zabawy językowe. Chodzę tutaj już 3 rok i jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam:) 

Julia, czerwiec 2014r

Bardzo przyjazna atmosfera. Lektorzy kompetentni i zaangażowani. Małe grupy, indywidualne podejście. Gorąco polecam.

M. Bąk, czerwiec 2014r

Miła i profesjonalna obsługa, niskie ceny, elastyczne godziny zajęć. Pani Marta, anglistka jest bardzo sympatyczna i wymagająca – to dobrze, dlatego wiem, że nauczy mnie języka.

Andrzej Bell, czerwiec 2014r.

Bardzo dobrzy wykładowcy, małe grupy, co pozwala na większą aktywność na zajęciach, dobrze dobrany podręcznik, metoda nauki godna polecenia, szkoła blisko miejsca zamieszkania:)

Gabriela Witkowska, czerwiec 2014r.

Zaczęłam od zera i po dwóch latach wiem, że dalej będę kontynuować naukę w tej szkole. Polecam – małe grupy, miła atmosfera, lektorzy OK!

Ela Grzeszczak, czerwiec 2014r.

Zarówno szkoła, jak i kurs językowy, spełniły moje oczekiwania. Poziom nauczania jest bardzo wysoki, w czym oczywisty wkład mają tutejsze panie lektorki. Zamierzam tutaj kontynuować naukę języka angielskiego w następnym roku szkolnym.

Marcelina Ceberek-Płotczyk, czerwiec 2014r.

Nauka języka angielskiego metodą bezpośrednią jest dla mnie najlepszym wyborem. Myślałam, że jestem wzrokowcem, a jednak więcej nauczyłam się słuchając. 

Aneta, czerwiec 2014r.

Jest idealna dla osób, którym zależy na szybkiej nauce języka, szczególnie „mówionego”.

Ania, czerwiec 2014r.

Myślę, że podczas kursu językowego w Szkole Językowej ARA bardzo wiele się nauczyłam. Uważam, że warto chodzić na takie lekcje i z pewnością poleciłabym tę szkołę moim znajomym.

Joanna, czerwiec 2014r.

Lektorzy Ary zapewniają atmosferę sprzyjającą nauce przez zabawę. Indywidualizują proces kształcenia i sumiennie podchodzą do obowiązków pozostając w stałym kontakcie z rodzicami. Moi synowie od dwóch lat uczą się języka niemieckiego i angielskiego i chętnie biorą udział w zajęciach.

Joanna Nawój-Połoczańska, wrzesień 2013 r.

Do szkoły językowej Ara chodzimy od 5 lat tj. mama i dwie córki. Do każdej z nas w inny sposób dociera język obcy. I każda z nas znalazła właściwą dla siebie metodę nauki. Najmłodsza córka lubi uczyć się i rywalizować w grupie , starsza potrzebuje koncentracji i uwagi lektora a ja nie chcę marnować czasu na rzeczy które znam, dlatego wybrałam lekcje indywidualne. Wszystkie znalazłyśmy świetnych lektorów i nauka w Arze jest dla nas bardzo przyjemna.

Ania, czerwiec 2013 r.

Szkoła języków obcych ARA – godna polecenia zarówno pod względem dydaktycznym jak i wychowawczym.

Anna i Krzysztof Nowak, czerwiec 2013 r.

Jestem ogólnie zadowolony z formy prowadzonych zajęć metodą Direktes Deutsch.Poza tym odpowiada mi również sposób prowadzenia zajęć, szczególnie przez Kubę. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to zbyt mała ilość godzin w semestrze- 2 godziny w tygodniu- to trochę za mało.

Marcin Choczewski, czerwiec 2013 r.

Jestem prezesem firmy komputerowej w Pasewalku. Mieszkam od urodzenia w Pasewalku, niemieckiej miejscowości około 35 km na zachód od Szczecina. Jednak nie umiałem powiedzieć ani słowa po polsku jeszcze dwa lata temu. To się zmieniło ponieważ uczyłem się polskiego w szkole „ARA”. Słucham polskiego radia (możemy odbierać bez problemów w rejonie przygranicznym), mogę komunikować się z partnerami biznesowymi w Szczecinie i kelnerki w restauracjach w Polsce uśmiechają się częściej, gdy zamawiam w języku polskim. Nie chciałem uczyć się języka polskiego w „Volkshochschule”, ponieważ grupy są za duże i mam za mało czasu. Chciałem się uczyć języka polskiego, a nie tracić czas. Polski jest trudnym językiem, ale lubię się uczyć! Szkoła „ARA” jest dla mnie kluczowym partnerem z dużą cierpliwością, która można także zorganizować wycieczki, tłumaczenia, i tak dalej.Więc mój werdykt: Polecam – ich empfehle!

Pasewalk, im April 2012, Rüdiger Behrendt

My experience at the Szkoła Jezykowa ARA was wonderful. The instructors were very dedicated, and the instruction was excellent. The staff also worked with me to create a plan of instruction that fit my needs and schedule. I was very fortunate to have chosen Szkoła jezykowa ARA and I recommend that you do the same!

David Johnson Huntsville, Alabama (USA)